KŘIŠŤÁL

KŘIŠŤÁL – otevři se novým možnostem

Křišťál je velmi univerzální pomocník, kámen mnoha účinků a schopností. Je to krystal, který ti pomůže ukázat nový směr. Je toho teď všude plno – MŮŽEŠ MÍT VŠECHNO, CO CHCEŠ. Ale když my často nevíme, co vlastně chtít. Pro tyto okamžiky, je křišťál nejvhodnější. Zesiluje proud energií a uvolňuje energetické bloky, které můžou způsobovat bolesti a nemoci. Pomáhá i našim myšlenkám ve volném plynutí a uvolňuje emoce, které v sobě máme hluboce usazené, a které nám brání v prožívání radostného života. Prosvětluje naši auru a cítíme se s ním zpravidla lépe, než když ho u sebe nemáme.

Křišťál je nejčistší krystal se silným vědomím, který v minerální říši zosobňuje samotný zdroj. Je solí Země, je na této planetě domorodcem. Obsahuje oxid křemičitý, jednu z nejběžnějších sloučenin Země. Není tedy divu, že většině lidem je křišťál nejbližší. Je univerzální, protože vibruje čistým bílým světlem, které v sobě obsahuje všechny další barvy. Je to čisté, bílé, tekuté, zářící světlo, které dokáže projít časem a prostorem. Ve světle křišťálu je obsažené vše. Celá naše cesta, naše zkušenosti a prožitky, které nás dovedly až tam, kde se nyní nacházíme i naše přítomnost a budoucnost napříč časoprostorovou linkou.

KŘIŠŤÁL NA ESHOPU

Křišťál a Beran

Čakra: korunnívšechny

Křišťál je považován za jeden z nejvšestrannějších krystalů. Jeho silnou stránkou je, že dokáže posílit účinky jiných krystalů. Má schopnost se samočistit, čímž je ideální k očištění a zesílení účinků jiných kamenů.

Křišťál je velkou pomocí pro korunní čakru a přináší harmonii ostatním čakrám. Očišťuje své okolí a navrací pozitivní vibrace do oblastí, které jsou zatíženy negativní energii.

Beranům je Křišťál velmi užitečný, protože jeho energie podporuje jejich odvážné sny v kombinaci s citlivostí vůči druhým. Je to vynikající prostředek, který pomáhá vytvářet vyváženost mezi ambicemi a vděčností.

Berani jsou proslulí svou ohnivou energií a neoblomnou vůlí. Přílišná tvrdohlavost však může přivodit nežádoucí následky a vést k nepromyšleným rozhodnutím. Křišťál v tomto směru pomáhá, umožňuje Beranům zastavit se a přehodnotit svou volbu způsobem, který je mnohem klidnější. Křišťál také působí jako prostředník, který zmírňuje nedorozumění a umožňuje Beranovi najít lepší cestu.

Křišťál byl od pradávna docela běžný kámen, avšak vždy vážený pro jeho schopnost posílit účinnost jiných kamenů, a také pro jeho úzkou souvislost s vyššími úrovněmi vědomí.

KŘIŠŤÁL NA ESHOPU

Křišťál a Býk

Čakra: korunní, všechny

Křišťál není jen kámen pro očistu duše a pro posilování vztahu mezi myslí a tělem. Je to univerzální léčitel, který má schopnost transformovat a odfiltrovat škodlivou energii. Používá se k vyvážení mysli, těla a ducha, k zesílení mentálního výkonu a k zlepšení paměti a soustředění.

Křišťálové kameny pomáhají člověku pochopit sebe sama a svět kolem něj. Nos jej jako šperk nebo měj jej vždy po ruce, ať už potřebuješ podpořit svou odvahu nebo maximalizovat soustředění při řešení složitých úkolů.

Křišťál je velice prospěšný pro každého - nejen pro Býka a nejen v tomto období. Energetický zářič s křišťálem je skvělou volbou, pokud potřebuješ odrážet toxickou energii například od kolegyně na pracovišti.

KŘIŠŤÁL NA ESHOPU

Křišťál s rutilem a Blíženci

Čakra: korunnívšechny

Blíženci jsou náchylní k výkyvům nálady a energie a rutilového křišťálu je na to skvělým lékem. Stejně jako čistý křišťál má tento kámen silné energetické čistící schopnosti. Ale křišťál s rutilem posouvá tyto účinky ještě o krok dále a pracuje také na hlubokém čištění duchovní energie člověka. Společenské Blížence uklidňuje duchovně vyvažující účinek tohoto úžasného kamene, který srovnává jejich náladu a čistí je od přebytečné energie, kterou mohli získat od ostatních během svého bezpochyby společenského dne.

KŘIŠŤÁL NA ESHOPU