VÝZNAM RŮŽOVÉ BARVY, ÚČINKY RŮŽOVÝCH KAMENŮ

Růžová barva krystalu: Láska a soucit

Růžové kameny podporují lásku a soucit.

POUŽITÍ PRO: spojení s láskou, léčení, přitahování romantiky, kultivování soucitu, otevření srdce, přijetí, odpuštění
ČAKRY: srdeční
ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU: Váhy
KAMENY: růženín, růžový opál, rodonit, rodochrozit, rubín, růžový turmalín, morganit, manganokalcit, kobaltokalcit, kunzit, morganit a mnohé další.

Růžové krystaly jsou velmi účinným prostředkem pro uklidnění a léčení. Jsou to jemné, soucitné a emocionálně léčivé kameny, které ti mohou pomoci cítit se milovaná a chráněná. Mají schopnost přinést do tvého života více lásky a laskavosti a pomáhají ti zvládnout zlomené srdce. Růžová energie pomáhá léčit traumata a energetické blokády srdce kolem vztahů a pomáhá prohlubovat sebelásku. Používáním růžových krystalů se můžete cítit jako v teplém a láskyplném objetí.

Pokud chceš otevřít své srdce lásce, existuje mnoho způsobů, jak toho dosáhnout. Meditace může být skvělým způsobem, jak se uklidnit, uvědomit si sebe a najít vnitřní mír. Nosit růžový krystal může také napomoci otevřít se lásce, protože je to symbol lásky, harmonie a pohody. Meditace s růžovými krystaly může být skvělým způsobem, jak pracovat s jakoukoli záležitostí, která se týká odpuštění, romantiky, sebelásky nebo lásky k druhým.

Růžové kameny jsou vyšší vibrací, která silně rezonuje se srdeční čakrou. Mohou být kombinovány s jinými krystaly na jiných čakrách, aby do celkového obrazu vnesly bezpodmínečnou lásku a léčení. Růžové kameny se v souvislosti se srdeční čakrou obzvláště dobře doplňují se zelenými kameny. Působení růžových kamenů, jako je kunzit nebo růženín je velmi jemné a uklidňující a lze je nosit po dlouhou dobu. Jen pomyšlení na růžové krystaly nás uvnitř zahřeje. Krystaly této barvy vyzařují jemnou energii, srší láskou. Pracují na otevření a léčení srdeční čakry, čímž podporují mír a soucit nejen s ostatními, ale také se sebou samými.

Na citové úrovní představuje růžová barvu čisté citovosti, odpoutané, bez přivlastňování a sobectví. Systematické cvičení s touto barvou nesmírně harmonizuje a tříbí emoce.

Zvýšením této barvy v auře člověk pocítí naprostou citovou euforii bez předmětu lásky, a tak se stane silným ohniskem lásky a přiměřené obětavosti. V případě, že v auře bytosti převládá tato barva, stává se dotyčná osoba opravdovým vzorem vnitřní ušlechtilosti. Takoví lidé mají citové kouzlo a vyzařují dobrotu a něhu, kterou často mění své okolí.

 

 💖  PRACUJ S RŮŽOVÝMI KAMENY KDYKOLIV:

⭐ potřebuješ sílu a podporu na cestě, kterou sis vybrala, i když je náročná a bolestivá

⭐ potřebuješ pocítit, že tvá cesta má smysl, potřebuješ sílu to nevzdat, nezradit sebe sama

⭐ potřebuješ pocit teplé mateřské náruče, něhy a bezpodmínečného přijetí

⭐ potřebuješ podpořit v milostných vztazích, ať už romantických (světlejší odstíny růžové) nebo těch, kterých si chceš užívat naplno bez výčitek a pocitů viny (tmavší odstíny růžové)