KRÁSNÝ DEN :)

Novinky

Co to je ORGONIT?

Co to je orgonit?

Orgonit je směs pryskyřice, kovových (hliníkových, měděných, mosazných, bronzových nebo železných) špon a drahých kamenů.

Jejich smísením a vytvarováním vznikne „živý kámen“, který pozitivně ovlivňuje své okolí, transformuje negativní energii na pozitivní a posiluje energetické pole tvého těla, což ti pomáhá chránit se před negativní energií a škodlivým elektromagnetickým zářením. 

Orgonitová pyramida je zářič a symbol ochrany energetického pole. Harmonizuje tvůj domov, čistí prostředí od škodlivých vln (Wi-Fi routery, mikrovlnky, mobilní telefony,…), pomáhá s uzdravováním, ale především snižuje škodlivý vliv elektroniky na tvé zdraví.

 

 

Jak používat orgonit?

 1. Držení v ruce během meditace

 Začni tím, že si najdeš klidné místo pro svou meditaci.

Místo kde se budeš cítit příjemně a kde Tě nic nebude rušit. Pohodlně se usaď (lehni si), vezmi si do rukou orgonit a zavři oči. Zaměř svou pozornost na orgonit a na veškerou energii, která z něj vychází. Vnímej tohle posvátné a příjemné spojení a to jak se Tvá mysl zklidňuje. Nech se naplnit klidem. Vnímej svým vnitřním zrakem barvy, vibrace a poselství, které Ti orgonit předává.

 

2. Práce se záměrem

Vyslovení Tvého záměru je dalším důležitým aspektem pro práci s orgonitem.

Každý orgonit má své vědomí a svou frekvenci na jemnohmotné úrovni. Mluv s ním jako kdyby jsi mluvili se svým přítelem, kterého jsi dlouho neviděl. Vždyť orgonit, který si zvolil, s Tebou není náhodou. On sám se rozhodl, že Ti předá to nejlepší ze svých pozitivních vlastností, a Ty to s láskou přijmeš. Cílem zde je propojit mysl s vědomím orgonitu a přijímat informace, které Ti budou k prospěchu. 

 

3. Harmonizace prostoru

Umísti svůj orgonit do osobního prostoru, nebo do prostoru o kterém si myslíš, že potřebuje zharmonizovat, zklidnit. 

Požádej o lásku a o vpuštění světla do Tvého domova a prostoru kolem Tebe. Nezapomeň, že orgonit má velmi rád uznání svého majitele .Vyzařuje pak více lásky, více pozitivních vibrací a více ochrany. Kromě toho že slouží jako výborný transformátor negativní energie je to taky krásná vědomá dekorace, která Ti bude ke prospěchu celý život :)

 

 

Magic Orgonit2 (6)

AB pokov - co to je?

Co to je AB pokov?

 

„AB“ pokov znamená Aurora Borealis, čili polární záře.

 

Jedná se o název, který Swarovski použil ve spolupráci s Diorem v roce 1956 k popisu efektu dosaženého nanesením velmi tenké vrstvy zlata na povrch krystalu. Hra faset, odlesků a barev tohoto povlaku vytvořila efekt podobný pohledu na Aurora Borealis – polární záři, který je krásný, třpytivý a hluboce éterický.

Jak šel čas a další společnosti přidaly tuto technologii do svých nabídek, termín se stal široce používaným a dnes je zkrácen na poněkud méně okouzlující výraz „AB“.

 

článek banner

 

 

AB efekty nejsou vždy stejné...

 

Existuje mnoho faktorů, které mění výsledný efekt. Jinak řečeno, jak rozmanitá může být polární záře, může být i účinek AB povlaku velmi rozmanitý. 

Například AB povlak aplikovaný na světlé barvy vytváří efekt, který je jemný, luminiscenční a měkký, podobný jemným barvám na povrchu bublin – růžová, jemná zelená, jemná modrá, jemná žlutá.

Ale když nanesete stejnou vrstvu AB na tmavou barvu, získáte zcela jiný efekt. Na tmavých barvách získává AB povlak jasnější odstín, kde je zlatá výraznější a je vidět kovová světle akvamarínová modř. 

Kromě zlata se na pokov používá také titan a další kovy.

2 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení