KRÁSNÝ DEN :)

ČAKRY

Co je to čakra?

V sanskrtu znamená čakra „kolo“ či „energetické ohnisko“. Každá čakra má schopnost přijímat a vysílat jeden ze sedmi základních druhů vibrací. Jestliže dojde k jejich probuzení, uvědomění a ovládnutí, jsou schopny v bytosti vytvořit okamžitou rezonanci s velkým množstvím energetických vibrací z celého vesmíru. Čakry jsou psychická centra, ale zároveň i zdroje energie, zdraví a vitality. Korespondují s jevy na různých úrovních naší bytosti. Na hrubé úrovni čakrám odpovídají nervové pletence fyzického těla. Přesto není plexus totéž co čakra, nýbrž je podřízen její činnosti. Každá čakra v člověku také představuje specifickou úroveň jeho vědomí.

 

Vliv toho či onoho kamene na organismus a jeho funkce je dán především barvou minerálu přirozenou. Barevná paleta kamene působí na určitá energetická centra organismu a meridiány proudící energie. Každé centrum a každý merdidián odpovídá v těle za svou skupinu orgánů nebo soustavu, někdy za orgán jediný. Kameny jsou tedy spojeny s léčebným působením na sobě příslušný přesně vymezený úsek lidského těla, který energii minerálu vstřebává přímo.

 

 

7. čakra - KORUNNÍ

7. čakra - Sahasraha - korunní...

6. čakra - TŘETÍ OKO

6. čakra - Ajna - třetí oko&nb...

5. čakra - KRČNÍ

5. čakra - Vishuddha - krční&n...

4. čakra - SRDEČNÍ

4. čakra - Anaháta - srdeční&n...

3. Čakra - SOLAR PLEXUS

3. čakra - Manipura - solar pl...

2. Čakra - SAKRÁLNÍ

2. čakra - Svadhistana - sakrá...

1. Čakra - KOŘENOVÁ

1. čakra - Muladhara - kořenov...

7 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení