NOVOLUNÍ A KRYSTALY (Jak pracovat s krystaly v Novoluní?)

ᑎOᐯ ᗩ KᖇYᔕTᗩᒪY

Každé novoluní je pozvánkou k pozastavení, prozkoumání a opětovnému sladění našich myšlenek, plánů a života s naší vnitřní pravdouNovoluní je přirozenou fází temnoty a ticha, dobou mocné prázdnoty a ticha hlavně vnitřního. Je to nejlepší čas ponořit se hlouběji do sebe, sáhnout ke své vnitřní pravdě a nastavit hybnou sílu pro další měsíční cyklus.

Novoluní je čas zasadit nová „semínka“ tvých záměrů, které budeš uskutečňovat během nadcházejícího měsíce. Začni zasévat tato semínka už před okamžikem novoluní.

Vědělas, že ticho novoluní můžeš spojit s kouzlem krystalů, které tě podpoří na tvé cestě dalším lunárním cyklem?

Krystaly jsou super mocní pomocníci, pokud jde o manifestaci. Mohou ti pomoci při využívání nových příležitostí a překonávání výzev. Mohou ti pomoci dosáhnout tvého skutečného potenciálu a využít tvou vlastní energii k dosažení tvých cílů. Ale musíš to opravdu chtít a udělat to!

Jakmile si stanovíš záměr – tvé vize, tvé sny, tvé cíle stále existují pouze na mentální nebo astrální úrovni. Abys projevila své touhy v životě, musíš je nasměrovat do fyzického světaDrahé kameny mají neuvěřitelnou schopnost ukotvit tvé touhy ve fyzickém světě – světě hmoty – aktivovat je a pomáhat je uskutečnit.

Krystal nabitý tvým záměrem drží ve své struktuře energii tvé aspirace. Podporuje tvůj proces manifestace tím, že tě spojuje s tvými vlastními zdroji – tvými energetickými centry (čakrami).

Co jsou to čakry?

ᒍᗩK ᑭᖇᗩᑕOᐯᗩT ᔕ ᗪᖇᗩᕼÝᗰI KᗩᗰEᑎY ᗷĚᕼEᗰ ᑎOᐯOᒪᑌᑎÍ?

Udělej si čas na rozjímání o tom, co je třeba ve tvém životě změnit. Jaké nové příležitosti, situace a vztahy chceš zažívat? Do jakého nového projektu se chceš zapojit? Přehodnoť, kde jsi teď, a kde chceš být za měsíc. Buď k sobě upřímná. Čeho chceš dosáhnout? A to nejdůležitější - jak se tam chceš cítit? Na co se chceš zaměřit během příštího měsíčního cyklu? Napiš si to.

Pak si vyber krystal, který rezonuje s tvým záměrem. Musíš věřit své intuici. Nech se vést svými jemnými vjemy – barvou, strukturou, vzorem, zvláštní vibrací, tvarem kamene… čímkoli, co se ti na tomto minerálu zalíbilo. Zde opravdu záleží na správné motivaci a inspiraci, kterou pocítíš při pohledu na kámen nebo šperk z drahokamu. Mělo by to být v souladu s tvým „novolunním“ impulsem.

Dále promítni svůj novolunní záměr do svého krystalu a drž jej ve svých rukou. Nechej krystal absorbovat tvůj záměr. Opravdu důkladně nabij kámen svým záměrem. Vnímej rezonanci mezi tebou, záměrem a krystalem. Drahé kameny jsou neuvěřitelné elektrárny, které dokážou akumulovat a zesilovat energii, a pak nás podporují na cestě k našim cílům.

Nakonec udělej z tohoto nabitého krystalu svého společníka pro další cyklus Měsíce. Ať je tento krystal jakýkoli – šperk z drahokamu, který nosíš, nebo kámen v kapse (kapesní orgonit je taky výborná volba!) – během dne se s krystalem znovu aktivně propojuj. Pokaždé, když drahokam bude odrážet energii tvého záměru zpět k tobě, znovu potvrzuje tvou motivaci.

Takto můžeš nasměrovat energii a soustředit se na své cíle. Pamatuj, energie proudí tam, kde jde záměr!

Kapesní orgonity

Výběr podle minerálu

Vybraly jsme pro tebe pár kamenů, které ti mohou pomoci spojit se s konkrétními planetárními energiemi, tvými čakrami a projevit tvé záměry:

ᒪᗩᖇIᗰᗩᖇ

kámen Atlantidy – představuje nádhernou synergii planetárních energií Uranu a Neptunu – sílu futuristické vize a vysoce idealistických hodnot. Larimar pomáhá překonat překážky tvé mysli a pomůže ti spojit tě s tvými pocity. Krční čakra.

Omrkni naše dílka z larimaru

ᖇŮŽOᐯÝ OᑭÁᒪ

 

je nádherné spojení dvou nejženštějších nebeských archetypů – Venuše a Měsíce – bude tě podporovat ve všech záležitostech souvisejících se srdcem (láska, sebepřijetí, vztahy). Podporuje léčení, naději a optimismus. Srdeční čakra

Omrkni naše dílka z růžového opálu

ᒪᗩᗷᖇᗩᗪOᖇIT

kámen vnitřního světla a intuice – je podmanivou fúzí planetárních energií Merkuru a Měsíce. Pomáhá ti spojit se se svou intuicí a získat důvěru v sebe sama a zároveň rozbít pochybnosti a zmírnit sebehodnocení. Aktivuje všechny čakry.

Zjisti více o labradoritu

Omrkni naše dílka z labradoritu

ᒪᗩᑭIᔕ ᒪᗩᘔᑌᒪI

Kámen hvězdné noční oblohy - je tvou pozvánkou, abys výrazně rozšířila svou hlubokou vizi této reality a našla chybějící články v jakékoli situaci: tady, tam, kdekoli. Pomáhá usnadnit sebeuvědomění a sebevyjádření. Třetí oko a krční čakra.

Zjisti více o Lapis Lazuli

Omrkni naše dílka z Lapisu

KŘIŠŤÁᒪ ᗩ KŘIŠŤÁᒪ ᔕ ᖇᑌTIᒪEᗰ

je jedním z nejmocnějších krystalů, které ti mohou pomoci projevit tvé záměry. Tento drahokam ukazuje dialektiku Slunce-Mars: sílu aktivního sebeprojevování prostřednictvím osobní vůle a konání. Aktivuje všechny čakry.

Zjisti více o křišťálu

Omrkni naše dílka z křišťálu

ČEᖇᑎÝ OᑎY᙭

je tvým nejlepším společníkem, když se potřebuješ napojit na svou vnitřní sílu, zvýšit sebevědomí a chránit svou energii před negativními vibracemi. Černý onyx dokonale manifestuje archetyp Pluta. Udržuje pevné spojení mezi fyzickým světem a skrytými neviditelnými realitami podsvětí. Ukotvuje a aktivuje tvou kořenovou čakru.

Zjisti více o onyxu

Omrkni naše dílka z onyxu

Pro více článků o měsíci a drahokamech klikni TADY