XXL - ZNOVUZROZENÍ * LIMONIT * PYRIT * CHIASTOLIT * TURMALÍN * ORGONIT PYRAMIDA

hojnost, 3. čakra, silná transformace

9 990 Kč
Dostupnost: Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
31.5.2023
XXL - ZNOVUZROZENÍ * LIMONIT * PYRIT * CHIASTOLIT * TURMALÍN * ORGONIT PYRAMIDA
orgonit, orgonity, orgonitová pyramida, XXL orgonitová pyramida, 15 cm orgonitová pyramida, lebka, znovuzrození, limonit, tygří oko, chiastolit, pyrit, aura křišťál, achát, kovové špony, ruční výroba, orgone energy, Bohománie, Magic orgonit
Novinka

Detailní popis produktu

Energetický KRYSTALOVÝ ZÁŘIČ - XXL ORGONIT PYRAMIDA

Každý kus je ručně vyráběný originál. Kupuješ to, co vidíš na 1. fotce. Ostatní fotografie mohou být ilustrační. (Najetím myší na fotku se aktivuje lupa, kliknutím obrázek zvětšíš.)

 

Použitý materiál: 

  • přírodní limonit
  • pyrit, turmalín, chiastolit, tygří oko, aura křišťál
  • bronzové spirály 100 g
  • železné spirály 100 g
  • přírodní drcený křišťál 100 g
  • pryskyřice

Velikost: 15 x 15 cm

Váha: 1.334 kg

 Myšlenku vytvořit  orgonitový generátor s velkým dosahem jsem nosila v hlavě delší dobu. Trvalo delší dobu než jsem si poskládala krystaly, které by se navzájem podpořili v transformaci a tím zesílili efekt proudění energie přes pyramidu.

 V únoru letošního roku tak vzniklo v mé dílně pár orgonitů a tohle je jeden z nich - ZNOVUZROZENÍ.

Krystaly obsažené v tomhle orgonitu se před zalitím nabíjeli na slunci kvůli znásobení jejich účinnosti.

Uprostřed generátoru se nachází křišťál s limonitem ve tvaru lebky - lebka symbol Znovuzrození, nových začátků a spirituality.  Limonit je krásný jemně žlutý kámen, který působí na Solar plexus - 3.čakru.

Kolem něj jsou rozmístěny krystaly, které svým charakterem mezi sebou spolupracují.  Do spodní části se nakonec přidal drcený křišťál, který má sám o sobě silně čistící a nabíjecí schopnosti a pravidelně tak energeticky očišťuje orgonitový generátor.

 

Co je orgonit?

Orgonit je směs pryskyřice, kovových (hliníkových, měděných, mosazných, bronzových nebo železných) špon a drahých kamenů.

Jejich smísením a vytvarováním vznikne „živý kámen“, který pozitivně ovlivňuje své okolí, transformuje negativní energii na pozitivní a posiluje energetické pole tvého těla, což ti pomáhá chránit se před negativní energií a škodlivým elektromagnetickým zářením. Tahle záření nelze ale úplně zcela zrušit. Orgonitem lze ale změnit jejich charakter .

Orgonitová pyramida je zářič a symbol ochrany energetického pole. Harmonizuje tvůj domov a čistí tvé prostředí od škodlivých vln (Wi-Fi routery, mikrovlnky, mobilní telefony,…)

 mceclip0-7

 

  • krystaly, minerály a další komponenty do orgonitů pečlivě vybíráme

 

Zboží ti krásně zabalíme, přidáme i brožurku s popisem použitých minerálů.

Součástí je i citát přímo pro tebe.

Jak balíme náramky a další zboží 8 Brittany (ne CZ)

 

 

 

MAGIC ORGONIT | český výrobce orgonitů