XXL - ZNOVUZROZENÍ * LIMONIT * PYRIT * CHIASTOLIT * TURMALÍN * ORGONIT PYRAMIDA

15 cm orgonitový generátor
hojnost, 3. čakra, silná transformace
7 999 Kč
Dostupnost: Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
22.7.2024
XXL - ZNOVUZROZENÍ * LIMONIT * PYRIT * CHIASTOLIT * TURMALÍN * ORGONIT PYRAMIDA

Detailní popis produktu

Energetický KRYSTALOVÝ ZÁŘIČ

XXL ORGONIT PYRAMIDA

 

Použitý materiál: 

  • přírodní limonit
  • pyrit, turmalín, chiastolit, tygří oko, aura křišťál
  • bronzové spirály 100 g
  • železné spirály 100 g
  • přírodní drcený křišťál 100 g
  • pryskyřice

Velikost: 15 x 15 cm

Váha: 1.334 kg

Už delší dobu jsem nosila ve své hlavě myšlenku vytvořit orgonitový generátor s velkým dosahem. Pečlivě jsem zvažovala a vybírala, proto mi trvalo poněkud déle, než jsem poskládala krystaly, které se budou vzájemně podporovat v transformaci a posílí tak proudění energie skrz pyramidu.

A tak letos vzniklo v mé dílně několik orgonitů a jedním z nich je i tento - ZNOVUZROZENÍKrystaly, které jsou v něm obsažené, byly předem očištěny a nabíjeny sluneční energií, aby jejich účinnost byla ještě větší.

V samotném středu generátoru se nachází křišťál s limonitem ve tvaru lebky - symbolu znovuzrození, nových začátků a spirituality. Limonit přímo působí na Solar plexus - 3. čakru.

Kolem lebky jsou rozmístěny krystaly, které svým charakterem mezi sebou spolupracují a doplňují se.  Do spodní části jsem přidala drcený křišťál, který má sám o sobě silně čistící a nabíjecí schopnosti a pravidelně tak energeticky očišťuje orgonitový generátor.

 

Co je orgonit?

Orgonit je směs pryskyřice, kovových (hliníkových, měděných, mosazných, bronzových nebo železných) špon a drahých kamenů.

Jejich smísením a vytvarováním vznikne „živý kámen“, který pozitivně ovlivňuje své okolí, transformuje negativní energii na pozitivní a posiluje energetické pole tvého těla, což ti pomáhá chránit se před negativní energií a škodlivým elektromagnetickým zářením. Tahle záření nelze ale úplně zcela zrušit. Orgonitem lze ale změnit jejich charakter .

Orgonitová pyramida je zářič a symbol ochrany energetického pole. Harmonizuje tvůj domov a čistí tvé prostředí od škodlivých vln (Wi-Fi routery, mikrovlnky, mobilní telefony,…)

 mceclip0-7

  

Zboží ti krásně zabalíme, přidáme i brožurku s popisem použitých minerálů.

Součástí je i citát přímo pro tebe.

Jak balíme náramky a další zboží 8 Brittany (ne CZ)

 

 

 

VIDEO

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

MAGIC ORGONIT | český výrobce orgonitů